O firmie

 

Kim jesteśmy?

Z tej strony Magda i Szymon.

Jesteśmy małżeństwem, które na co dzień pracuje przed komputerem. Z czasem zaczęliśmy odczuwać, że długie godziny spędzone przy biurku zaczynają dawać nam się we znaki. To właśnie wtedy rozpoczęliśmy poszukiwania produktów, które mogłyby odciążyć i rozluźnić nasze mięśnie, jednocześnie odpowiednio wspierając kręgosłup. W ten sposób trafiliśmy do mamy naszych przyjaciół, która zasugerowała, by spróbować stosować gorczycę jako naturalny sposób ograniczania bólu.

Regularne stosowanie produktów z ziarnem gorczycy, a także wykonywanie odpowiednich ćwiczeń zaczęło przynosić niesamowite efekty, które były dla nas dużym zaskoczeniem. Stąd narodził się pomysł, by podzielić się z Wami wiedzą na temat naturalnych wypełnień i ich właściwości poprzez stworzenie naturalnych produktów, których serce stanowi ziarno gorczycy oraz łuska gryki.

Grealthy.pl to efekt współpracy z firmą BioProduktCenter Polska.

 


Masz jakieś pytania lub pomysły na nowe produkty? Nie jesteś pewien, który produkt będzie lepiej odpowiadał Twoim potrzebom? Odezwij się do nas! Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości, a każde nowe wyzwanie dotyczące zaprojektowania i stworzenia dla Ciebie nowego produktu spowoduje uśmiech na naszej twarzy!

Magda & Szymon 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl